Pagaminta Lietuvoje

Tai yra išmanios stotelės, kurių vystymui buvo pritrauktos rekordinės investicijos. Prie produkto sukūrimo prisidėjo žinomi regiono investiciniai fondai, Lietuvos vienaragių steigėjai.

Stotelės dizainas ir gamyba atliekama Lietuvoje, užtikrinant aukščiausią Inbalance grid kokybės standartą. Sertifikuota pagal IEC 61851.

Inbalance grid PC1 EV recharging station
 • Connection

  Ypatingai paprastas diegimas

  Vieno kabelio principas leidžia užtikrinti ypatingai paprastą ir greitą stotelių įdiegimą, reikalaujantį mažesnės galios rezervacijos ir mažiau resursų.

 • Uptime

  Nepertraukiamas veikimas

  Stotelėse įdiegta debesijoje valdoma gedimų prevencijos sistema, naudojama aviacijoje bei kosminiuose palydovuose. Būtent ji leidžia užtikrinti vieną stabiliausių veikimo laikų rinkoje. Be visa to, stotelės yra ir išskirtinai atsparios įvairiems aplinkos veiksniams.

 • Prie aplinkos prisitaikantis dizainas

  Kruopščiai apgalvotas minimalistinis dizainas puikiai dera tiek miesto gatvių reljefuose, tiek ir įvairiuose interjeruose. Juk jau netolimoje ateityje įkrovimo stoteles matysime visur, tad ar tikrai norime stovėjimo vietas užgrūsti akiai nemaloniais įrenginiais?

 • Paruošta naudojimui

  Mūsų elektromobilių įkrovimo stotelės turi visus sklandžiam darbui reikalingus komponentus: elektros skaitiklius, sensorius, integruotas apsaugas ir t.t.

Pritaikyta plėtrai ateityje
Skirtingai nuo įprastų įrenginių, „vieno kabelio“ architektūra leidžia stoteles prijungti vieną prie kitos naudojant tą patį, jau įdiegtą kabelį, taip iš anksto užtikrinant sklandžią plėtrą ateityje.
Sužinoti daugiau
Įprasta praktika Installation of AC EV charging stations
„Inbalance grid" architektūra Installiation of Inbalance grid PC1c
Sužinoti daugiau
Turite klausimų?
Susisiekime!