Stotelės, sukurtos kasdieniam krovimui

Lengvai montuojamos ir dar lengviau prižiūrimos elektromobilių įkrovimo stotelės, pritaikytos patogiam kasdieniam naudojimui biuruose, viešbučiuose, prekybos centruose, įvairiose laisvalaikio ir pramogų vietose. Kiekviena stotelė turi 2 kintamosios srovės taškus, kurių galia – iki 22 kW vienam lizdui.

 • Ypatingai paprastas diegimas

  Vieno kabelio principas leidžia užtikrinti ypatingai paprastą ir greitą stotelių įdiegimą, reikalaujantį mažesnės galios rezervacijos ir mažiau resursų.

 • Nepertraukiamas veikimas

  Stotelėse įdiegta debesijoje valdoma gedimų prevencijos sistema, naudojama aviacijoje bei kosminiuose palydovuose. Būtent ji leidžia užtikrinti vieną stabiliausių veikimo laikų rinkoje. Be visa to, stotelės yra ir išskirtinai atsparios įvairiems aplinkos veiksniams.

 • Prie aplinkos prisitaikantis dizainas

  Kruopščiai apgalvotas minimalistinis dizainas puikiai dera tiek miesto gatvių reljefuose, tiek ir įvairiuose interjeruose. Juk jau netolimoje ateityje įkrovimo stoteles matysime visur, tad ar tikrai norime stovėjimo vietas užgrūsti akiai nemaloniais įrenginiais?

 • Paruošta naudojimui

  Mūsų elektromobilių įkrovimo stotelės turi visus sklandžiam darbui reikalingus komponentus: elektros skaitiklius, sensorius, integruotas apsaugas ir t.t.

Pritaikyta plėtrai ateityje
Skirtingai nuo įprastų įrenginių, „vieno kabelio“ architektūra leidžia stoteles prijungti vieną prie kitos naudojant tą patį, jau įdiegtą kabelį, taip iš anksto užtikrinant sklandžią plėtrą ateityje.
Sužinoti daugiau
Įprasta praktika
„Inbalance grid" architektūra
Sužinoti daugiau
Turite klausimų?
Susisiekime!